Yardım

Hakkımızda

Ambargolar altında yaşadığımız ülkemizde maalesef global dünyanın olanaklarından yeteri kadar faydalanamıyoruz.  Genellikle istediğimiz, aradığımız markalar, ürünler adamızda yok. Ya da var ama yeterli model/çeşit yok. Bunda tabi ki nüfusun az olması yani ithalatçı firmalar için pazarın ekonomik olarak küçük olması etkili.

www.bummbe.com (Bummbe Import Export Limited) 2021 yılında, ada halkının ihtiyaç duyduğu ürünlere kolay, uygun fiyatlı ve hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak amacı ile kurulan bir aracı şirkettir. Hedefimiz tüm vatandaşlarımızın her çeşit ürüne, güvenli ve ekonomik yoldan ulaşmasına aracılık etmek, müşterilerimizin global firmalar ve alışveriş siteleri arasında fiyat kıyaslaması yapmasını, tüm alternatifleri değerlendirmesini, en uygun fiyatla en kaliteli ürüne dilediği zaman ulaşmasını sağlamak için sınırları kaldırmak.

Yani ‘ÖZGÜRLÜK’.

Almak istediğiniz ürünlerinizi, sizi hiç yormadan, yüksek maliyetlere rağmen en uygun fiyatlarla, tüm gümrük işlemleri yapılmış halde elinize ulaştıran, rahatça kişisel ya da ticari alışverişlerinizi yapabileceğiniz, ürünü alırken toplam maliyetini bildiğiniz, sürpriz ekstra ödemelerin olmadığı, kolay alışverişin güvenilir adresi Bummbe.com 8 Ağustos 2021 tarihinde hizmetinize girdi. 2023 yılı sonu itibarı ile üye sayımız 18.000'i geçti ve 60.000 den fazla ürünü en ekonomik fiyatlarla sahiplerine ulaştırdık. 

Tecrübeli, dinamik ve yaratıcı ekibimizle, ülkemizde bir ilk olan bu hizmeti sizlere sunuyoruz.

Biz, sizin için en uygun şartları yarattık, size sadece keyfini çıkarmak kaldı.

Artık Özgürsünüz, keyifli alışverişler…

 

KKTC Merkez:

Kubbeli Çeşme Sok. Pamir Apt. No:1 Girne 

0392 444 8762 / 0542 866 1000

TÜRKİYE Şube:

Cumhuriyet Mah. İsmet İnönü Bulvarı No:262/C Baydur Apt. Dük. 1  Mersin

0542 113 1010 

 Trendyol, Hepsiburada, Zara ve tüm markalar, internet alışverişleriniz artık zahmetsizce kapınızda.

 

 

Bummbe'yi İndirin

Türkiye’de hizmet veren online mağazalardan
istediğiniz her şeyi ayağınıza getirelim.

Bültenimize abone olun

Bummbe'deki gelişmeleri ilk siz öğrenin! Avantajlardan ilk siz yararlanın