Yardım

Benim İçin Al

Benim için al nedir, nasıl kullanılır ?

Ülkemizde bir ilk olan “Benim İçin Al” servisi “zahmet yok, sürpriz ödeme yok” rahatlığında bir seçenektir.

Türkiye’deki herhangi bir online alışveriş sitesinden ürün almak istiyorsunuz, ancak seçtiğiniz ürünün KKTC’ye teslimi yok. Ürünü alırsanız KKTC’ye gelmesi için ne kadar ekstra kargo ödeyeceksiniz? Ya da ürünü aldınız, bir şekilde KKTC’ye gönderilmesini sağladınız, ama macera hala bitmedi. Acaba gümrük vergisi ödeyecek misiniz, eğer ödeyecekseniz ne kadar olacak, bu işlemleri nasıl yapacaksınız. Yani hem zaman kaybı hem de aldığınız ürünün size maliyeti tamamen sürpriz…

Biz ne yapıyoruz?

Bummbe.com tüm bu sıkıntıları ortadan kaldıran bir aracı firmadır. İstediğiniz siteden (KKTC’ye ithali yasak olan ürünler hariç) istediğiniz ürünü beğenip, bize sipariş ediyorsunuz. Biz size hiçbir sürprize yer olmadan, ürünün maliyetini bildiriyoruz. Sizi hiç uğraştırmadan nakliye, gümrük gibi tüm işlemleri yaparak ürününüzü ayağınıza getiriyoruz. Yani zaman kaybı yok, uğraşmak yok, sürpriz masraf yok. Kargo ve gümrük işlemlerini toplu olarak yaptığımız için ürün başı maliyette düşük oluyor. Sizde ürünü satın almak istediğiniz anda ödeyeceğiniz toplam rakamı görüp ona göre karar verip, satın alıyorsunuz.

Not: Sipariş vermeden önce mutlaka “kurallar” ve “iptal/iade koşulları” bilgilendirmelerimizi dikkatlice okuyunuz.

Nasıl çalışır?

İlk olarak www.bummbe.com üyelik işleminizi gerçekleştirin.

Ana sayfamızda bulunan arama çubuğundan ya da internet tarayıcınızdan alışveriş yapmak istediğiniz siteye gidin. Sitelere üye olmanıza gerek yok.

İstediğiniz siteden, istediğiniz ürünü beğenin.

Adres çubuğundan beğendiğiniz ürünün url adresini kopyalayarak (cep telefonu uygulamalarında ürünlerde bulunan paylaş butonu da kullanılabilir)  ana sayfamızda bulunan link alanına yada "Benim için al" sekmesine tıkladığınızda açılan sepetinizdeki link alanına bu linki yapıştırın.

İsterseniz "detay girmeden devam et" tıklayarak ürünü sepetinize ekleyin detayları operatörlerimiz halletsin, isterseniz (ürününüz sistemde tanımlı ürünler arasında ise) anında fiyat görmek için aşağıdaki adımları takip ederek  gerekli bilgileri girin.

Sepetinizde size sunulan sekmelerden ürününüzün dahil olduğu kategori ve alt kategoriyi seçin.

Ürününüzün miktarını ve bir adetin fiyatını girin.

Ürün özellikleri ve ürün detayları sekmelerine, ürününüzü satın alırken bilmemiz gereken renk, beden, numara gibi detayları girin.

Varsa Türkiye içi kargo bedelini girin. Alışveriş yaptığınız sitede, beğendiğiniz ürünün Türkiye içi kargosu ücretli olabilir. Bunu öğrenmenin en doğru yolu ürünü o sitenin sepetine eklemek. (Bedeli 200 TL'den düşük olan ürünlerde genellikle kargo ücretlidir.)

Sistemimiz ödeyeceğiniz rakamın hesaplamasında sizin beyan ettiğiniz fiyatları kullanacak. Girdiğiniz bilgiler operatörlerimiz tarafından kontrol edilecek, beyanlar doğru ise satın alma işlemi hızlı bir şekilde yapılacak. Hatalı fiyat ya da bilgi beyanı olması durumunda, tarafınıza bilgi verilecek, satın alma işleminiz hata düzeltildikten sonra devam edecek. 

Sepetinize birden fazla siteden, birden fazla ürün ekleyebilirsiniz.

İşleminizi tamamladığınızda, sipariş etmek istediğiniz ürünler sistemimizde gümrük ve kargo ebatları tanımlı ürünler arasında ise ödemeniz gereken rakamı hemen göreceksiniz. Ödemenizi yapıp işlemi tamamlayın. Tanımlı olmayan kategori ve ürünler için ise çok kısa sürede size geri dönüş sağlayıp, ödemeniz gereken rakamı bildireceğiz.

Gerisi bizim işimiz. Ürünleriniz sizin yerinize satın alınacak, teslim alınacak, kontrol edilecek, kargo - gümrük işlemleri bizim tarafımızdan yapılarak KKTC’ye getirilecek ve adresinize teslim edilecek.

Trendyol, Hepsiburada, Zara ve tüm markalar, online alışveriş siteleri artık zahmetsizce kapında.


 

Bummbe'yi İndirin

Türkiye’de hizmet veren online mağazalardan
istediğiniz her şeyi ayağınıza getirelim.

Bültenimize abone olun

Bummbe'deki gelişmeleri ilk siz öğrenin! Avantajlardan ilk siz yararlanın