Yardım

Benim için al, Kurallar

Önemli not: Sipariş vermeden önce mutlaka “kurallar” ve “iptal/iade koşulları” bilgilendirmelerimizi dikkatlice okuyunuz.

 • Bummbe.com (Bummbe Export Import Limited) yerli bir şirkettir. Depo ve irtibat ofisi Girne’de olup, tüm ticari faaliyetleri KKTC kanunlarına tabidir.

 • Bummbe.com operatörleri tarafından, sepetinize eklediğiniz siparişlerinizin fiyatlandırma ve satın alma işlemleri 09:00 – 24:00  saatleri arasında yapılacaktır. Bu saatler dışında verilen siparişler bir sonraki mesai saatinde fiyatlandırılacak veya satın alınacaktır.

 • Siparişiniz ile satın alma işlemi arasında ürününüzün fiyatı değişebilir ya da ürün tükenebilir. Bunlar çok fazla müşteriye sahip online alışveriş sitelerinde anlık gerçekleşebilecek olaylardır. Operatörlerimiz satın almaları mümkün olduğu kadar çabuk yapacaklar ancak oluşabilecek bu gibi durumlarda maalesef sorumluluk kabul edemiyoruz.

 • Yukarıda belirtilen durumlarda uygulama ve web sitemiz üzerinden bildirim alacaksınız. Fiyat değişimi durumunda ürünü yeni fiyattan almak isterseniz, aradaki farkın ödemesini yaptığınız zaman satın alma yapılacaktır.

 • Ürününüzün tükenmesi ya da fiyat değişimi sebebi ile ürünü almaktan vazgeçmeniz durumunda, ödediğiniz miktar kesintisiz olarak Bummbe Cüzdanınızda bakiye olarak kalacaktır. Başka bir alışverişte kullanabilirsiniz. Ödenen miktarı geri talep etmeniz halinde, kredi kartı çekim ücreti olarak aracı banka tarafından kesilen %2  pos komisyon ücreti düşülerek ödemeniz iade edilecektir.

 • Siparişlerinizin hızla satın alınması amacı ile sistemimizde birçok ürünün gümrük ve kargo ücretleri tanımlıdır, otomatik olarak hesaplanır ve siparişiniz esnasında ödemenizi yapabilirsiniz. Eğer sipariş ettiğiniz ürünün bahsedilen bilgileri tanımlı değil ise kısa sürede size dönüş yapıp ödemeniz gereken rakamı bildireceğiz.

 • Fiyat değişimi veya ürünün tükenmesi riski sürekli olduğu için, zaman kaybını önlemek amacıyla, sistemde tanımlı ürünlerin ödeme miktarını, sizin sepetinizde beyan ettiğiniz ürün fiyatı ve kategorisi üzerinden hesaplıyoruz. Bu beyanınızda hata olması durumunda ürünün satın alınması, gerçek rakamın müşteri tarafından ödenmesinden sonra yapılacaktır.

 • Özellikle giyim ve ayakkabı alışverişlerinizde, mutlaka seçtiğiniz ürünün ölçü/beden/numarasını, her sitede bulunan ‘beden tablosu’ ile kontrol ediniz. Alınan ürünlerin KKTC’ye geldikten sonra iadesi mümkün olmadığından, ölçü/beden/numara uygunluğundan emin olmak müşterinin sorumluluğudur.

 • Bummbe.com ürününüzün orijinal olup olmadığını, kalitesini sorgulamadan siparişiniz üzerine, talep ettiğiniz siteden sizin için bu ürünü alan, gümrük işlemlerini yaparak size teslim eden bir aracılık firmasıdır.

 • Pazaryeri olarak nitelendirilen bazı online alışveriş sitelerinde, her türlü tedarikçi bulunmaktadır. Ürünlerin sahte çıkma ihtimali olabilir. Şirketimizin, sipariş ettiğiniz ürünün orijinal olmaması durumunda hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yüzden markaların kendi sitelerinden alışveriş yapmanızı tavsiye ederiz.

 • Bummbe sepetinizde, siparişleriniz ile ilgili sizden istenen açıklamaları lütfen doldurunuz. ‘Açıklama yok’ sekmesine tıkladığınız durumlarda, sadece sepete eklediğiniz linkte bulunan ürün satın alınacak ve herhangi bir sorun olması durumda sorumluluk kabul edilmeyecektir. 

 • Siparişiniz sırasında sepetinizde gördüğünüz fiyat farkının, ortalama %90’lik kısmı kargo ve gümrük işlemleri içindir. Bu işlemleri tüm müşterilerimizin ürünlerine toplu olarak yaptığımız için, birim başına maliyet, mümkün olan en düşük seviyededir.

 • Sipariş verdiğiniz ürünün Türkiye içi kargosu ücretli olabilir. Kontrol ediniz, ücretli ise kargo bedelini sepetinizdeki "Türkiye içi kargo ücreti" kısmına giriniz. Türkiye içi kargo ücretini öğrenmenin en kolay yolu, ürününüzü beğendiğiniz sitenin alışveriş sepetine eklemektir. 

 • Ürünlerinizi seçerken tedarikçi firmanın taahhüt ettiği kargo teslimat süresine dikkat ediniz. Bummbe.com ürünlerin Türkiye içi kargosuna müdahil değildir. Ürünleriniz depomuza geldiği andan itibaren 5-7 iş günü arasında size teslimini gerçekleştireceğiz. Sadece mücbir sebepler yani hava muhalefeti sebebi ile deniz taşımacılığının aksaması durumunda bu süre elimizde olmayan sebeplerle uzayabilir.

 • İptal ve iade şartları “iptal/iade koşulları” sekmesinde detaylı şekilde anlatılmıştır. 

 • Müşteri ürününü kimlik ibraz ederek, imza karşılığında teslim alacaktır. Ürün tesliminde, ürününün müşteri tarafından kontrol edilmesi zorunludur. Ürün müşteriye teslim edildikten sonra iptal ve iade yapılmayacaktır.

  Trendyol, Hepsiburada, Zara ve tüm markalar, online alışveriş siteleri artık zahmetsizce kapında.

Bummbe'yi İndirin

Türkiye’de hizmet veren online mağazalardan
istediğiniz her şeyi ayağınıza getirelim.

Bültenimize abone olun

Bummbe'deki gelişmeleri ilk siz öğrenin! Avantajlardan ilk siz yararlanın