Yardım

Paket Yönlendirme

Önemli Not:

Size kargo ile gönderilen ürünlerinizin KKTC’ye girişi esnasında, gümrük vergisi talep edilme olasılığı yüksektir.

Ürünü alırken ödeyeceğiniz kargo ücretini bilmemeniz ve gümrük vergisi ödeme olasılığından dolayı ‘BENİM İÇİN AL’ hizmetimizi kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu hizmette ürünün size toplam maliyetini, satın alırken bileceksiniz’’

Paket Yönlendirme nedir?

Türkiye’deki herhangi bir online alışveriş sitesinden ürün almak istiyorsunuz, ancak seçtiğiniz ürünün KKTC’ye teslimi yok.

Size bu konuda hizmet verebilecek, güvenilir, yerli bir firma olan “Bummbe.com” burada devreye giriyor.

Size Mersin’de şirketimize ait bir teslimat adresi veriyoruz. İstediğiniz siteden (KKTC’ye ithali yasak olan ürünler hariç) istediğiniz ürünü satın alıp bu teslimat adresine gönderiyorsunuz. Birden fazla siteden, birden fazla adette ürün satın alabilirsiniz.

Ekibimiz sizin yerinize ürününüzü teslim alacak. Gelen kargolarınızı özenle açacak, gerekli kontrolleri yapacak, kırılmış, ezilmiş veya gözle kontrolde fark edilebilecek hatalar var ise size anında bilgi verecek. Her şey yolunda ise paketleriniz mümkün olan en uygun şekilde birleştirilecek ve kargoda daha az yer kaplaması sağlanacak. Bu şekilde hacmi küçültülen ürünleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız ile çok daha uygun bir fiyatla elinize ulaşacak.

“Paket Yönlendirme” ile “Benim İçi Al” hizmetlerimiz arasında şu fark vardır. “Benim İçin Al” hizmetinde, ürününüzün tedarikçiden çıkıp, elinize ulaşmasına kadar tüm kargo ve gümrük işlemleri ile biz ilgileniyoruz, “zahmet yok, sürpriz ödeme yok” rahatlığında bir seçenektir. “Paket Yönlendirme” hizmetinde ise, ürününüz depomuza gelene kadar olan sürece herhangi bir müdahelemiz olmayıp,  Türkiye’den ürününüzü size kargoladıktan sonra da sorumluluğumuz bitmektedir. Sorumluluk sizin ve ilgili kargo firmasınındır. Ürünün gümrüğe takılması, hasar görmesi, kaybolması gibi durumlarda Bummbe.com sorumluluk kabul etmez.

Not: Sipariş vermeden önce mutlaka “kurallar” ve “iptal/iade koşulları” bilgilendirmelerimizi dikkatlice okuyunuz.

Nasıl çalışır?

İlk olarak www.bummbe.com üyelik işleminizi gerçekleştirin. Bu sayede bir üyelik numarası ve satın aldığınız ürünlerin teslim edileceği Türkiye adresinize sahip olacaksınız. 

Sitemizdeki ‘Paket Yönlendirme’ linkine tıklayarak alışverişinize başlayın. 

İlgili sitelerde üyeliğiniz yok ise üyelik oluşturun. Bu sırada teslimat adresi kısmına bummbe.com üyelik numaranız ile başlayan teslimat adresinizi girin. Sadece ilk girişte bunu yapıp kaydetmeniz yeterli bir sonraki alışverişte tekrar uğraşmanıza gerek yok. (Önceden üyeliğiniz var ise teslimat adresinizi bummbe.com adresinizle değiştirmeyi unutmayın)

Alışverişinizi yapın, ödemenizi gerçekleştirin.

Alışverişinizi tamamladıktan sonra, sitemizdeki sepetinize kısa bilgiler girerek aldığınız ürünleri bize bildirin. Bu sayede gelen ürünlerin kontrolü daha sağlıklı yapılacak.

Önemli not: Aldığınız ürünler tedarikçi firma tarafından kargolandığı zaman, cep telefonunuza kargonuzu teslim alırken kullanmamız gereken onay kodu gönderilecek.  Bu kod olmadan ürünlerinizi teslim alamayız. Bu yüzden size gelen kodu, Bummbe üyelik numaranızla beraber 0542 113 10 10 numaralı telefona gönderiniz.

Ürünleriniz depomuza geldiğinde bilgilendirileceksiniz.

Gelen ürünleriniz açılıp kontrol edilecek. (yasaklı ürün ve/veya hatalı ürün kontrolü)

Paketleriniz kargoda en az yer kaplayacak şekilde birleştirilecek.

Kargo ve hizmet bedeli tarafınıza bildirilecek.

Ödeme gerçekleştikten sonra ürünleriniz, seçtiğiniz kargo firması ile tarafınıza gönderilecek.

Ücretlendirme:

·         Hizmet bedelimiz bir paket için 40 TL dir.

·         Birden fazla tedarikçiden birden fazla paketiniz gelecek ise ikinci paketten itibaren hizmet bedelimiz paket başına 20 TL olarak uygulanacaktır.

·         Hesaplama şu şekildedir: hizmet bedeli + kargo ücreti + (ilave paket varsa) paket başına 20 TL


 

 

Bummbe'yi İndirin

Türkiye’de hizmet veren online mağazalardan
istediğiniz her şeyi ayağınıza getirelim.

Bültenimize abone olun

Bummbe'deki gelişmeleri ilk siz öğrenin! Avantajlardan ilk siz yararlanın